SVR Indywidualnie zaprojektowana ujeżdżalnia sportowa

Obiekt do uprawiania jeździectwa SCHLOSSER Vital

Indywidualnie dopasowane ujeżdżalnie SVR są projektowane i realizowane według najwyższych wymogów i specjalnych życzeń klienta. W razie potrzeby także kompletna realizacja pod klucz. Przy tym uzyskujecie Państwo następujące korzyści: Otrzymujecie indywidualny, innowacyjny, nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt wykonany w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz budowaniu obiektów do uprawiania jeździectwa.

Twoje wyobrażenia, życzenia i wymagania stanowią podstawę naszej pracy. Dzięki naszemu doświadczonemu i kreatywnemu biuru projektowemu tworzymy i realizujemy Wasze osobiście wymyślone inwestycje budowlane. Indywidualnie dopasowana do Waszych wymagań ujeżdżalnia SVR jest wykonanym na zamówienie klienta rozwiązaniem i oferuje niemal nieograniczone możliwości co do rozmiaru, wyposażenia i samego wykonania.

Oferujemy wymiary standardowe, takie jak 20 x 40 metrów oraz 20 x 60 metrów, jak również zupełnie dowolnie przygotowane wymiary na potrzeby klienta – jesteśmy twoim specjalistą w budowie ujeżdżalni. Opieramy się przy tym na naszych osobistych doświadczeniach w jeździectwie oraz hodowli koni. Dzięki własnym koniom w stajni, zespołowi jeźdźców firmy SCHLOSSER oraz turniejowi SCHLOSSER „horse SUMMER meeting” znakiem rozpoznawczym w naszym przedsiębiorstwie jest „pasja do jeździectwa”. Takie przywiązanie do koni jest inspiracją podczas powstawania wielu kolejnych pomysłów oraz znajduje odzwierciedlenie w licznie zrealizowanych inwestycjach budowlanych. Mieliśmy zatem już możliwość praktycznie wprowadzać w życie wiele innowacyjnych pomysłów.

Już podczas osobistego doradztwa rozpoczynamy tworzenie i wprowadzanie w życie Waszych wizji oraz marzeń o własnym udanym przedsiębiorstwie jeździeckim. Dzięki nowoczesnej, wysoko funkcjonalnej oraz innowacyjnej architekturze budynku i wyposażenia otrzymujecie dokładnie dopasowane rozwiązanie na dzisiaj oraz na pomyślną przyszłość. Dobudówki, stajnie, lonżowniki i karuzele oraz hale rolnicze czy obiekty urządzeń technicznych;  to wszystko otrzymujecie wykonane przez nas „na zmówienie” oraz z jednej ręki.

Od znawcy koni do znawcy koni

  • Długofalowe planowanie
  • Atrakcyjna architektura
  • Wielofunkcyjne wyposażenie
  • Innowacyjne, praktyczne rozwiązania
  • Krótki czas budowy dzięki wysokiemu stopniowi prefabrykacji
  • Know-how dzięki ponad 2000 zrealizowanych projektów

SAR Standardowe ujeżdżalnie

Skorzystaj na wyborze naszeych standardoweych ujeżdżalni