Idea

Kompleksowe i trwałe budownictwo z firmą SCHLOSSER

Od ponad 30 lat jesteśmy wierni tej myśli przewodniej. Wykonujemy nasze projekty z trwałego materiału budowlanego czyli z drewna i jesteśmy specjalistami w inżynierii budownictwa obiektów drewnianych.

Ktoś kto buduje z odradzającego się drewna, odczuwa dobrą energię w powstałych pomieszczeniach. A nawet więcej, szanuje środowisko i aktywnie przyczynia się do oszczędzania energii. Natura ponownie stała się bardzo ważna w toku przemian społecznych. Rozumne i rozsądne obchodzenie się ze źródłami surowców oraz przełom w polityce energetycznej są dla nas podstawą ekologicznego działania. Ponadto zużywane drewno może być znakomicie odzyskiwane. Tym samym budujemy z drewna chroniąc środowisko.

Drewno jest produktem naturalnym i dzięki swoim naturalnym właściwościom materiałem o innowacyjnym, nowoczesnym i wszechstronnym zastosowaniu. Jednocześnie gwarantuje wysoką wytrzymałość i zalicza się  do najlżejszych materiałów budowlanych. Drewno może być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dobrze prezentuje się wizualnie i stwarza klimat zdrowej atmosfery. W architekturze łączymy produkt nowej technologii z drewna także z innymi surowcami, takimi jak stal, szkło i beton.